Lezecký tábor 

08.07.2024

Program

Během pětidenního lezeckého dobrodružství se děti vydají do skalnatých oblastí Mnichovic a okolí, kde se naučí umění lezení na přírodních skalách. Budou také mít příležitost zdolávat umělé lezecké stěny, které jsou rozmístěny v lokalitách jako Praha, Benešov nebo Říčany.

První den:

Děti stráví čas na přírodních skalách v Mnichovicích a okolí, kde se budou učit základy lezení a zdokonalovat své dovednosti pod vedením zkušených instruktorů. Každý den budou objevovat nové lezecké cesty a získávat sebedůvěru při zdolávání různě obtížných úseků.

Druhý den:

Po dopolední lezecké tréninku na přírodních skalách děti budou mít příležitost vyzkoušet natahování lanové dráhy (azipline) a další adrenalinové aktivity. Kromě toho si budou moci vyzkoušet balanceboard a zdokonalit svou rovnováhu.

Třetí den:

Děti se vydají na odpočinkový cyklovýlet po okolí, který zakončí koupáním v místním koupališti nebo přírodním koupališti. Zde si budou moci odpočinout a načerpat energii po dvoudenním lezení a adrenalinových aktivitách.

Čtvrtý a pátý den:

Následující dny se děti přesunou k umělým lezeckým stěnám v Praze, Benešově nebo Říčanech, kde budou mít možnost procvičovat lezecké techniky a zdokonalit své dovednosti. Poté se vrátíme zpět k lezení na přírodních skalách, kde si děti budou moci procvičit své dovednosti a zdokonalit své lezecké techniky.

Každá aktivita bude doprovázena zábavnými hrami a soutěžemi, které podpoří týmovou práci a dětskou kreativitu.

Lezecký tábor je určen pro děti ve věku od 9 do 15 let, které mají zájem o dobrodružství na skalách a na umělých lezeckých stěnách.

TERMÍN: 8.-12.7.2024

Kapacita: 20

Cena: 4950,-

Věk: 9-15 let